Neden Tasarım Cini?

T

asarım Cini; 2006 yılından beri üstün kaliteli, etkili ve ekonomik çözümler üretmektedir. Ekibimizin geliştirme standartları oldukça yüksek olup bu mantalite içerisinde her yeni ‘proje’ yi mükemmeliyetçi anlayış içerisinde yürütmeyi biliyoruz. Misyonumuz; çözümü, beklenilen kalitede ve mümkün olan en ekonomik şartlarda gerçekleştirebilmektir.

Web dizayn ekibimiz profesyonel, yaratıcı ve etkileyici tasarımlar yaratarak web sitenizin internetteki itici gücü olacak ve rakiplerinizden belirgin bir şekilde ayrılmanızı sağlayacaktır.

Kusursuz kalite anlayışımız bizi her zaman daha iyiye ve daha zora iterken, bu yaklaşımımız onlarca memnun müşteri portföyünü de beraberinde getirmiştir.Tasarım Cini, sayfası üzerinde flash ve grafik tasarımlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini projelerimizi gezerek görebilirsiniz.

İyiden En İyiye Adım Atmak.Yaptığımız çalışmalarda en yeni teknolojileri kullanmayı, çözüme odaklanmayı, düşük riskli ve yüksek değerli projeler geliştirmeyi kendimize ilke edindik.Genç bir yapıya sahip olmamıza rağmen,ekibimizin değerli tecrübe ve birikimleriyle, bir yıl gibi bir sürede önemli projeleri başarıyla gerçekleştirdik.

Nasıl bir çözüm ortağı istiyorsunuz?

Amacımız sizin çözüm ortağınız olmak.Bunun için sizlerin iş yapma şekline uygun, işbirliğinden en fazla verimi nasıl elde edebileceğinizi düşünerek 2 farklı çalışma programı tasarladık.

1. Proje Partneri

Ürün satış faaliyeti olmayan, sanayi şirketlerine danışmanlık, eğitim, uygulama hizmetleri üreten profesyonel birey veya şirketler için. Diyalog yazılımlarının çalışmalarınıza değer katacağını düşünüyor ancak herhangi bir satış faaliyetinde bulunmak istemiyorsanız Project Partner programı ile bu işbirliğini oluşturabiliriz. Bu işbirliği sayesinde kendinize ait projeleri gerçekleştirebileceğiniz gibi diğer iş ortaklarımızın yaptığı çalışmalara da katılabilir, uzman olduğunuz alanda daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşabilirsiniz.

Beraber yapılabilecekler …

  • Yapmış olduğunuz danışmanlık ve iyileştirme çalışmalarının hedeflerinize uygun bir şekilde yazılım tarafından desteklenmesi ve günlük operasyona yansıtılması müşterinizin elde ettiği verimi arttıracaktır.
  • Şirket içi iyileştirme çalışmalarınızı yazılım ile destekleyerek müşterinize özgü çözümler geliştirebilirsiniz.
  • Yapmakta olduğunuz çalışmada ihtiyacını duyduğunuz bir uygulama, raporlama veya kodlama sistemi için bizimle çalışabilirsiniz.
  • Yazılımımızda mevcut olmayan ama sizin projenizde gerekli olan bir modül veya uygulamayı beraberce geliştirebiliriz.
  • Müşterilerinizin sistemini geliştirerek uygulamalarını uzaktan izlemenizi (İNTERNET üzerinden) sağlayabiliriz.
  • Sizlerin sunmakta olduğu hizmetler ile diyalog tarafından sunulan ürünleri birleştirerek çözüm paketleri, eğitim seminerleri oluşturabiliriz.
2. İş Partneri

Bilgisayar ve network sistemi satış / kuruluş hizmetlerine konsantre olmuş sistem entegratörü firmalar için. İş Parteri programı satış ve kurulum tecrübesi olan sistem entegratörü ve donanım firmaları için çeşitli olanaklar sunar. Satış ve kuruluş hizmetlerinin yanında firmalar kendi pazarlarına uygun yazılım setlerinin eğitim ve uygulama hizmetlerini de üstlenebilirler.

Beraber yapılabilecekler …
Diyalog, üretim ve dağıtım yapan işletmelerin ihtiyaçları, onların bilgisayar programlarından beklentileri konusunda uzmanlaşmış bir yazılım şirketi. Bu kapsam içinde oluşturulabilecek bir işbirliği müşterilerinize ve sizlere aşağıdaki yararları sağlayabilir.

  • Üretim ve dağıtım yapan müşterilerinize bu alandaki en etkin çözümü önerebileceksiniz.
  • Şu anda klasik ticari otomasyon yazılımları kullanmakta olan ve daha fonksiyonel çözümler araştıran müşterilerinize uygun bir alternatif yaratabileceksiniz.
  • Klasik ticari yazılım ortamının dışına çıkan müşterilerinizin farklı donanım ihtiyaçları (barcode cihazları, web server vs..) sizin için yeni bir pazar yaratacak.
  • Diyalog yazılımları ile farklı uygulama – donanım paketleri oluşturarak pazarınızı geliştirebileceksiniz.