İnteraktif Ortamlar

Görselliğin ön planda tutulduğu içeriğin animasyonlarla ve size uygun profesyonel tasarımlarla düzenlendiği İnteraktif CD’ler firmanızı ve ürünlerinizi taşınabilir ortamlara taşımanıza olanak sağlar. İnteraktif CD’ler, web sitesinin aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd’lerde çok daha azdır.”İnteraktif CD Sunumu”, başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili, en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir.

Günümüz teknolojisi yaşamın her alanında dijitalliği yaşamın kaçınılmaz bir parçası haline getiriyor. Önce filmli fotoğraf makineleri tarihteki yerini aldı, şimdi özellikle firmalar için çokça kullanılan kataloglara sıra geldi.

Teknolojiye geçiş elbette ona olan istekten çok, yaşamımıza getirdiği kolaylıklardan kaynaklanıyor. Her anın değerli olduğu bir dünyada, bizim için çok önemli olan bir şeyi; “Vakti” kazandıran teknolojiden uzak durmak dünya gerçeğine aykırı olacaktır.

Dijital Katalog Nedir?

Dijital katalog bir başka deyişle E-Katalog tıpkı elinize aldığınız bir katalogtan farksızdır. Bilgisayar ekranında 3 boyutlu olarak izlenebilen e-kataloglar firmanızın kataloğu, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtım kataloğu, kurumunuzun yıllığı veya bir okulun yıl sonu e-yıllığı olabilir. Sayfa açılış efekti ile gerçeğinden ayırt edilemeyen e-kataloglara müzik ve multi medya eklenmesi ile gerçeğin ötesinde bir kalite elde edilmiş olur.

Niçin Tercih Edilmeli?

Dijital kataloğun en önemli özelliği, içerisine yerleştirilecek resimlerin boyutu bakımından size önemli bir kazanç sağlamasıdır. Örneğin 30 – 40 resimlik bir ürün yelpazeniz var. Bu 30 – 40 resim için ortalama dosya boyutu 25-35 MB civarında olacaktır.. Bu fotoğrafları e-posta ile paylaşmanız, günümüz internet teknolojisinde (ADSL 1024 Hatlarda bile…) neredeyse imkansızdır. Dosya boyutunu tek tek ayarlama sıkıntısı, tüm fotoğrafları bir anda gönderememe sıkıntısı, hangi fotoğraf gitti, hangisi gitmedi stresi…Hepsi bir yana, emeğinizle hazırladığınız ürünleriniz hiç hak etmedikleri şekilde sade ve sıradan birer fotoğraf olarak müşterinize ulaşacaktır.

Oysa Tasarım Cini e-kataloglar size önemli ölçüde yer tasarrufu sağlar ve bu nedenle internette kolayca paylaşılabilir. Üstelik Tasarım Cini’nin profesyonel dizaynları ile ürünlerinizdeki gerçek kaliteyi müşterilerinize sunmanıza olanak tanır. Müşteriniz ürün kataloğunuzu istediğinde ona hangi ürünleri gönderip göndermediğinizi düşünmek yerine tek bir kataloğu tek tıklama ile gönderebilirsiniz.